Volná místa v oboru Zdravotnictví

Úřad práce České Budějovice k dnešnímu dni nabízí 72 volných pracovních míst v oboru Zdravotnictví.

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA
Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA nabízí CSS Emausy s.r.o.. v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic. Mzda od 20 000 Kč.
Poslední změna: dnes
VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V INTERVENČNÍM CENTRU PRO OSOBY OHROŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM
Volné místo na pracovní pozici VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V INTERVENČNÍM CENTRU PRO OSOBY OHROŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM nabízí Diecézní charita České Budějovice v Českých Budějovicích. Mzda od 28 000 Kč.
Poslední změna: dnes
VETERINÁRNÍ INSPEKTOR
Volné místo na pracovní pozici VETERINÁRNÍ INSPEKTOR nabízí Státní veterinární správa v Českých Budějovicích. Mzda 21 480–39 790 Kč.
Poslední změna: dnes
ZDRAVOTNÍ SESTRA - PRAKTICKÁ
Volné místo na pracovní pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA - PRAKTICKÁ nabízí CSS Emausy s.r.o.. v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic. Mzda od 28 000 Kč.
Poslední změna: dnes
ZDRAVOTNÍ SESTRA
Volné místo na pracovní pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA nabízí CSS Emausy s.r.o.. v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic. Mzda od 30 000 Kč.
Poslední změna: dnes
PRAKTICKÝ ZUBNÍ LÉKAŘ/KA
Volné místo na pracovní pozici PRAKTICKÝ ZUBNÍ LÉKAŘ/KA nabízí Kocánová-Wander, zubní laboratoř a zubní ordinace České Budějovice spol. s r.o. v Českých Budějovicích. Mzda 25 000–30 000 Kč.
Poslední změna: včera
LÉKAŘ/KA
Volné místo na pracovní pozici LÉKAŘ/KA nabízí Vězeňská služba České republiky v Českých Budějovicích. Mzda od 50 000 Kč.
Poslední změna: předevčírem
PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA
Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA nabízí Městská charita České Budějovice v Českých Budějovicích. Mzda od 19 300 Kč.
Poslední změna: před 6 dny
PORADCE RANÉ PÉČE, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
Volné místo na pracovní pozici PORADCE RANÉ PÉČE, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK nabízí Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. v Českých Budějovicích. Mzda od 25 000 Kč.
Poslední změna: před týdnem
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - denní stacionář
Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - denní stacionář nabízí Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. v Českých Budějovicích. Mzda od 21 000 Kč.
Poslední změna: před týdnem
UKLÍZEČ/KA
Firma Domov důchodců Dobrá Voda nabízí pracovní pozici UKLÍZEČ/KA v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic. Mzda 15 050–18 000 Kč.
Poslední změna: před 8 dny
Zubní technik
Volné místo na pracovní pozici Zubní technik nabízí BouDent s.r.o. v Českých Budějovicích. Mzda 20 000–50 000 Kč.
Poslední změna: před 8 dny
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá obslužná péče v Domově se zvláštním režimem
Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá obslužná péče v Domově se zvláštním režimem nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 22 090 Kč.
Poslední změna: před 9 dny
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro sociální službu CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ
Volné místo na pracovní pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro sociální službu CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v Českých Budějovicích. Mzda 24 000–29 000 Kč.
Poslední změna: před 9 dny
PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍMOU OBSLUŽNOU PÉČI
Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍMOU OBSLUŽNOU PÉČI nabízí Domov pro seniory Chvalkov v obci Čížkrajice. Mzda od 20 890 Kč.
Poslední změna: 5.7.2019