11- MISTR ÚKLIDU (České Budějovice)

KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "11- MISTR ÚKLIDU". Nástupní mzda je 31 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
11- MISTR ÚKLIDU
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
31 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Dvořákova 383/17
37001

Další informace o volném místu

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici mistr úklidu. Náplň práce: provádí mimořádný úklid na zakázkách, kontrola pracovníků úklidu na svěřeném úseku, aktivní řešení připomínek či reklamací u přidělených klientů, zaškolování nových pracovníků, dohled a řešení provozních problémů souvisejících s úklidem, jeho kvalitou, změnou pracovníků apod. Zajišťování mimořádných úklidů, i o víkendech, vedení jedné noční směny z pátku na sobotu jednou za 14 dní za příplatek.
Mzda v rozpětí od 31 000 Kč až 40 000 Kč (po zaškolení).
Benefity: služební automobil, služební PC, telefon- i k soukromým účelům, možnost využívat firemní fitness. Po roce možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Požadujeme: velmi dobrý fyzický stav, čistý výpis z rejstříku trestů, samostatnost, pečlivost, dochvilnost a schopnost pracovat s lidmi a organizace práce.
Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se stali členem našeho týmu, zašlete na adresu job@kvalita.com Váš strukturovaný životopis a do předmětu zprávy uveďte "11 - MISTR ÚKLIDU".

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem