ADMINISTRÁTOR/KA-ANALYTIK/ČKA (České Budějovice)

TranSoft a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ADMINISTRÁTOR/KA-ANALYTIK/ČKA". Nástupní mzda je 50 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ADMINISTRÁTOR/KA-ANALYTIK/ČKA
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
50 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TranSoft a.s.
Vrbenská 2082
37001

Další informace o volném místu

Jsme stabilní česká firma TranSoft a.s. se sídlem v Českých Budějovicích. V oblasti IT působíme již 30 let a poskytujeme komplexní služby zahrnující vývoj software, ICT služby a tisková řešení.
Vaším úkolem bude provádět: analýzy na základě zadávací dokumentace zákazníka, vývoj aplikací řízených daty pro webové klienty, testování a přípravu technické dokumentace, úzkou spolupráci s ostatními zákazníky.
Požadavky: VŠ/SŠ- IT směr výhodou, znalost programování v C#, znalost .NET Framework, znalost MS SQL, znalost JavaScript a jQuery, znalost webových technologií HTML5, znalost UML modelování, znalost objektového programování, analytické a koncepční myšlení, schopnost samostatně hledat řešení, komunikativní znalost AJ a dobrá znalost českého jazyka.
Benefity: možnost Home Office, pět týdnů dovolené, stravenkový paušál, telefon, notebook, osobní automobil, mladý kolektiv a příjemné prostředí, možnost profesního růstu a odborného vzdělávání, parkování v areálu firmy, dobrá dostupnost MHD.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.
Kontakt: Petra Dvořáková +420 727 894 787, dvorakova@transoft.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny