ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ 6 (České Budějovice)

Jihočeský kraj nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ 6". Nástupní mzda je 23 390 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ 6
Obor(y):
Administrativa
Obec:
České Budějovice
Mzda:
23 390 – 34 370 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Jihočeský kraj
U Zimního stadionu 1952/2
37001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: koordinace činností souvisejících s podáváním žádostí o podpory a dotace a přijímáním podpor a dotací a splněním závazků vzniklých přijetím podpory a závěrečným vyhodnocením čerpání podpory; stanovování postupů a zásad výběru žadatelů o podpory včetně vyhodnocování projektů, zpracovávání a předkládání závěrečného vypořádání přiznaných dotací a podpor; zajištění agendy v systému GINIS; metodická příprava podmínek dotačních programů; kontrola čerpání a užití jednotlivých dotací; provádění předběžné, průběžné a následné kontroly podpořených projektů; příprava materiálů pro samosprávné orgány kraje.
Obor školního vzdělání: ekonomický, projektové řízení, veřejná správa, regionální rozvoj.
Znalosti oboru: Zákon č. 129/2000 Sb., o krajích; základní znalost projektového řízení.
Další předpoklady a znalosti: znalost a užívání PC (MS Office, Outlook, internet), řidičské oprávnění skupiny B, dobré komunikační schopnosti, předpoklady k týmové práci, dobrá úroveň vystupování, ochota se dále vzdělávat; praxe v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 5 dní placeného volna pro případ zdravotní indispozice (SICK DAYS); osobní ohodnocení dle dosahovaných pracovních výsledků; příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdravotnické pomůcky, penzijní připojištění, stravování; možnost dalšího vzdělávání.
Termín a způsob zaslání přihlášky: přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně, popřípadě zašlete na adresu: Jihočeský kraj, Krajský úřad, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, odbor Kancelář ředitele krajského úřadu tak, aby na krajský úřad byly doručeny nejpozději do 30. 5. 2023.
Přihláška je ke stažení na: https://www.kraj-jihocesky.cz/volna-mista-vyberova-rizeni.
Přílohy přihlášky jsou:
1.životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, dále o dovednostech týkajících se správních činností,
2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),
3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny