APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR/KA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ (České Budějovice)

KUBOUŠEK EU holding a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR/KA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR/KA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ
Obor(y):
Administrativa , Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
KUBOUŠEK EU holding a.s.
Lidická tř. 1937
37007

Další informace o volném místu

Úkolem této "aktualizace" (čti náplň práce) bude: účast na vývoji a implementování nových aplikací a funkcí IS; zodpovědnost za chod informačních systémů skupiny; rozvoj firemního prostředí, antivirové a bezpečnostní politiky; monitoring systémů firmy a aktualizace systémů; instalace a konfigurace softwaru; vyřizování interních požadavků (HelpDesk).
Je jasné, že k této práci potřebuješ určité předpoklady (čti vítané/požadované znalosti): SŠ/VŠ technického zaměření; flexibilní a samostatný přistup k práci; výborné komunikační dovednosti; loajálnost a ochota se učit novým technologiím; řidičský průkaz sk. B; analytické schopnosti, systematičnost.
Bez základních softwarových znalostí to také nepůjde: dobrá znalost a orientace v HW a SW; znalost virtualizačního prostředí; znalost MS Office a MS Azure; základy síťové bezpečnosti a antivirové ochrany (ESET Security Management Center); základní znalost některého z programovacích jazyků (Java, Delphi, C#, PHP aj.).
Ale i ty osobně se můžeš těšit na příjemný upgrade (čti co nabízíme): finanční ohodnocení 25 000 až 40 000 Kč (podle zkušeností); bonusy při pracovním a životním jubileu, příspěvek ke svatbě; maximální podporu svých zkušených kolegů včetně vstřícného šéfa; odborná školení, která z tebe udělají specialistu na svém místě; klouzavá pracovní doba; možnost občasné práce z domova; 5 týdnů dovolené; služební notebook a telefon; stravenky; firemní bazén, který v létě využíváme pro osvěžení i občasné popracovní párty s kolegy z ostatních oddělení.
Není potřeba se obávat. Pokud jsi šikovný tak to, co nebudeš umět, tě rychle doučíme.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky kdykoli.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 měsíci