ASISTENT/KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ/ODBORNÝ PRACOVNÍK, ODBORNÁ PRACOVNICE V OCHRANĚ A PODPOŘE VEŘEJNÉHO ZDR... (České Budějovice)

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ASISTENT/KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ/ODBORNÝ PRACOVNÍK, ODBORNÁ PRACOVNICE V OCHRANĚ A PODPOŘE VEŘEJNÉHO ZDR...". Nástupní mzda je 26 000 – 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ASISTENT/KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ/ODBORNÝ PRACOVNÍK, ODBORNÁ PRACOVNICE V OCHRANĚ A PODPOŘE VEŘEJNÉHO ZDR...
Obor(y):
Obrana a ochrana , Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
26 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště České Budějovice
L. B. Schneidera 362/32
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž); vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů; poradenská a konzultační činnost.
Požadujeme: SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, případně obor Ochrana veřejného zdraví; odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví- vítána; dobrou znalost práce na PC; základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost; aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B.
Místo výkonu práce: České Budějovice, Praha, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Plzeň.
Obsluhovaná lokalita zejm. místně příslušný kraj.
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.
Zaměstnanecké výhody: smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou; 5 týdnů dovolené a 2 dny sick days; stravenkový paušál.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny