ASISTENT/KA PRODEJE - převážně práce v oddělení ovoce a zelenina (České Budějovice)

Kaufland Česká republika v.o.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ASISTENT/KA PRODEJE - převážně práce v oddělení ovoce a zelenina". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ASISTENT/KA PRODEJE - převážně práce v oddělení ovoce a zelenina
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Kaufland Česká republika v.o.s. - Vltava

702 277 661

Další informace o volném místu

Jedná se o nově budovanou prodejnu v Č. Budějovicích
Popis pracovní pozice
- vyskladňování a doplňování zboží
- kontrola kvality, čerstvosti a cenového značení
- vyskladňování zboží
- doplňování zboží
- další činnosti, které souvisí s prací v obchodě
Požadavky na uchazeče
- vstřícné jednání se zákazníky
- fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce)
- ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost
Poznámka k pracovní době: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
Zam. výhody:
- možnost nastartovat kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti
- různorodou pracovní náplň
- super kolektiv
- rozpis směn 14 dní dopředu

Kontakt na zaměstnavatele

Kaufland Česká republika v.o.s.
Štěpána Lenderová
702 277 661
stepana.lenderova@kaufland.cz

Poslední změna: před 1 měsícem