ASISTENT/KA ŘEDITELE ÚSTAVU (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ASISTENT/KA ŘEDITELE ÚSTAVU". Nástupní mzda je 23 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ASISTENT/KA ŘEDITELE ÚSTAVU
Obor(y):
Administrativa
Obec:
České Budějovice
Mzda:
23 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - FF
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: organizace a administrativní zajišťování studijních programů poskytovaných ústavem; zpracování interních dokumentů; administrativní zajišťování elektronických agend spojených s výukovou a tvůrčí činností a ekonomickým provozem ústavu; vedení spisové agendy; archivace dokumentů.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou; znalost práce v MS OFFICE (minimálně Word, Excel, Outlook); základní znalost anglického jazyka; schopnost pracovat samostatně i v týmu, pečlivost a flexibilitu, ochotu nést zodpovědnost za svěřenou agendu a dále se rozvíjet; organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování.
Nástup od: ihned nebo dle dohody.
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností osobního a profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispoziční volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny