ASISTENT/KA STOMATOLOGA (České Budějovice)

Dental Care Jih s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ASISTENT/KA STOMATOLOGA". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ASISTENT/KA STOMATOLOGA
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Dental Care Jih s.r.o.
Stradonická 2296/10
37007

Další informace o volném místu

Do našeho přátelského a úspěšného týmu zubní kliniky Dental Care v Českých Budějovicích vybíráme aistenta/asistentku stomatologa.
Pokud je práce s lidmi Vaším koníčkem, rádi se usmíváte a úsměvy umíte také rozdávat nabídneme Vám dlouhodobou spolupráci, nové moderní prostředí, špičkové technologické vybavení, příjemný kolektiv, moderní koncept kliniky = práce bez stresu, podpora a zázemí silné značky, hlavní pracovní poměr s pracovní dobou 38 hodin/týdně a další zaměstnanecké benefity. Na oplátku od Vás budeme požadovat odpovídající vzdělání v oboru, loajální přístup, smysl pro týmovou spolupráci, příjemné vystupování, pečlivost, důslednost, chuť se vzdělávat a osobnostně růst.
Pokud Vás těchto pár bodu oslovilo a zároveň umíte zmíněné požadavky naplnit nezbývá než tuto příležitost využít, nezávazně nás kontaktovat a přijít se přesvědčit...:) Budeme se na Vás těšit.
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem