BUSINESS DEVELOPMENT (České Budějovice)

FIEDLER AMS s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "BUSINESS DEVELOPMENT". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
BUSINESS DEVELOPMENT
Obor(y):
Finance , Management , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
FIEDLER AMS s.r.o.
Lipová 1789/9
37005

386 358 274

Další informace o volném místu

Co budete k práci u nás potřebovat? Vynikající komunikační dovednosti; počítačová gramotnost; prezentační schopnosti; řidičský průkaz skupiny B; sociální inteligence a odpovědnost; plynulá angličtina (němčina výhodou)- chuť neustále pracovat na sobě i firmě; znalost skriptování výhodou (Python).
Co u nás budete dělat? Identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti společnosti; udržovat pravidelný kontakt s dodavateli i zákazníky a existující vztahy dále rozvíjet; spolupracovat s našimi zákazníky na navrhování nejlepších řešení dle jejich potřeb a požadavků; následně plánovat a připravovat celý projekt, včetně jednání s dodavateli, a zajišťování potřebné dokumentace; neustále monitorovat a inovovat stávající procesy ve firmě a následně zavádět navrhnutá opatření a inovace; (re)prezentovat firmu v rámci soutěží, výstav a obchodních setkání a rozvíjet obchodní aktivity společnosti.
Nabízíme Vám: prostředí mladé české firmy patřící mezi špičku v oboru; jsme dobrý kolektiv mladých lidí, (to "dobrý" znamená, že se nevídáme jen v práci, ale po práci chodíme na beach, do lanového centra i na pivo); a hlavně u nás neustrnete- uvítáme, pokud budete zkoušet a přicházet s novými přístupy a nápady, které Vám umožníme realizovat; kromě toho dostanete firemní tarif a mobil + služební notebook.
Kontakt: e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

FIEDLER AMS s.r.o.
Karel Šimek
386 358 274
jobs@fiedler.company


Poslední změna: před 1 měsícem