CAT SPECIALISTA/KA (České Budějovice)

SOPHIA, jazykové služby s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "CAT SPECIALISTA/KA". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
CAT SPECIALISTA/KA
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
SOPHIA, jazykové služby s.r.o.
Hroznová 253/28
37001

Další informace o volném místu

CAT tools (computer aided translation) jsou softwarové nástroje pro počítačem podporované překládání a představují profesionální pracovní prostředí pro projektové manažery v překladatelských společnostech a pro překladatele. CAT tedy patří do oblasti aplikované lingvistiky a pozice CAT specialisty v sobě spojuje IT dovednosti a vztah k jazyku.
Jaké pracovní činnosti u nás budete vykonávat? Optimalizovat využívání různých CAT, MT a QA (quality assurance) nástrojů při zpracování překladů a řízení překladatelských projektů, vytvářet a aktualizovat metodiky používání CAT, MT a QA nástrojů, spravovat TM (translation memories) a terminologické databáze, školit a podporovat uživatele CAT nástrojů, koordinovat práce při různých projektech, spolupracovat s našimi koordinátory překladatelských zakázek.
Co očekáváme od úspěšného uchazeče? Zájem o dlouhodobý zaměstnanecký poměr; velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem (min. B1+); znalost práce na PC a oboru IT na úrovni pokročilého uživatele; zájem o soustavné rozšiřování CAT, MT, IT znalostí; vysoké pracovní nasazení a zodpovědný vztah k práci; schopnost samostatného rozhodování i týmové spolupráce; zkušenost s programováním vítána.
Co Vám můžeme nabídnout? Vstupní zaškolení a další vzdělávání nejen v oblasti IT, CAT a MT; samostatnou a pestrou práci; účast na zahraničních konferencích a školeních; práci v pěkném, moderně vybaveném a nekuřáckém pracovním prostředí v centru ČB; zaměstnanecké benefity.
Nástup: dle vzájemné dohody.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na soukromé pojištění, firemní jazykové kurzy, zdravotní benefity.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny