ČÍŠNÍK-SERVÍRKA (Týn nad Vltavou)

Jaroslav Sabo nabízí v obci Týn nad Vltavou volnou pracovní pozici "ČÍŠNÍK-SERVÍRKA". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ČÍŠNÍK-SERVÍRKA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Týn nad Vltavou
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
Jaroslav Sabo - Restaurace Plzeňka
Tyršova 31
37501

723 985 832

Další informace o volném místu

Do naší restaurace momentálně hledáme nového kolegu na pozici číšník-servírka. Pokud máš zájem o práci v gastronomii a třeba nemáš dostatečnou praxi, nevadí zaškolíme tě.
CO TĚ U NÁS ČEKÁ? Práce v mladém kolektivu, servírování příprava alkoholických a nealkoholických nápojů, aktivní prodej nabízeného sortimentu, pravidelné školení v servisu a sortimentu.
NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT? Práci ve stabilní firmě, možnost flexibilního plánování směn, polední menu zdarma a zvýhodněné stravování, mzdu s možným osobním finančním ohodnocením.
JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS MĚL SPLŇOVAT? Vyučení a praxe v oboru- popřípadě zaškolíme; zkušenosti z hotelového provozu výhodou; zájem o gastronomii a ochotu učit se novým věcem, nadšení pracovat v týmu; přátelská povaha a úzká spolupráce s ostatními kolegy; orientace na hosta a na výsledek, možné i jen brigádně.
Lze i na zkrácený pracovní úvazek.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, osobně na provozovně (8:00-18:00 hod.) či telefonicky v době od 8:00-15:00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Jaroslav Sabo - Restaurace Plzeňka
Jaroslav Sabo
723 985 832
plzenka-sabovi@seznam.cz


Poslední změna: před 3 týdny