GARANT/KA KVALITY sociálních služeb (České Budějovice)

Ledax o.p.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "GARANT/KA KVALITY sociálních služeb". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
GARANT/KA KVALITY sociálních služeb
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Ledax o.p.s.
Riegrova 1756/51
37001

724 927 934

Další informace o volném místu

Požadujeme: vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.; spolehlivost, zodpovědnost, proaktivní a systematický přístup, schopnost pracovat samostatně i v týmu ; aktivní řidič sk. B; velmi dobrý projev- psaný i mluvený; praxe min. 5 let v sociálních službách; zkušenosti s lektorováním výhodou.
Popis činnosti: revize a aktualizace standardů kvality sociálních služeb; navrhování a zavádění nových metodických postupů; úzká spolupráce s vedoucími jednotlivých sociálních služeb; sledování aktuálních informací z oblasti sociálních služeb; interní školení zaměstnanců v oblasti standardů kvality.
Nabízíme: pracoviště České Budějovice- 10 min od centra; 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, telefon, notebook, zajištění potřebného dalšího vzdělávání; flexibilní pracovní dobu; smysluplnou a motivující práci; přátelské prostředí.
Jedná se o zaměstnání na dobu určitou.
Životopisy spolu s motivačním dopisem (bude obsahovat odpověď na otázku: "Jaká mám očekávání od pozice garanta kvality v sociálních službách?") zasílejte na mailovou adresu petra.kosinova@ledax.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ledax o.p.s.
Bc. Košinová
personalista
724 927 934
petra.kosinova@ledax.cz


Poslední změna: před 1 měsícem