ZÁMEČNÍK, OBSLUHOVATEL CNC STROJŮ (České Budějovice)

EGE, spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ZÁMEČNÍK, OBSLUHOVATEL CNC STROJŮ". Nástupní mzda je 26 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ZÁMEČNÍK, OBSLUHOVATEL CNC STROJŮ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
26 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
EGE, spol. s r.o. - U Pily
U Pily 741
37001

387 764 103

Další informace o volném místu

PP na dobu určitou 1 rok
Náplň práce: zámečnické práce- vrtání, střihání, řezání a ohýbání; obsluha a seřizování CNC strojů; měření a kontrola výrobků; manipulace s materiálem.
Kvalifikace: vyučení ve strojírenském oboru , praxe v oboru výhodou, velmi dobrá orientace a znalost čtení ve výkresové dokumentaci.
Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy; práce v Č. Budějovicích- dobrá dostupnost, parkoviště v areálu firmy; výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona; možnost profesního růstu; možnost zahraničních služebních cest a práce v zahranič;í vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky; kulturní a společenské akce pro zaměstnance; 5 týdnů dovolené ročně; 13. a 14. plat, mesíční a věrnostní odměny; příspěvek na penzijní připojištění; dotované stravování přímo v areálu firmy; investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000 Kč.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

EGE, spol. s r.o.
Hana Průchová
vedoucí personálního oddělení
387 764 103
personal@ege.cz


Poslední změna: před 1 měsícem