DENTÁLNÍ HYGIENISTA/KA (České Budějovice)

Dental Care Jih s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "DENTÁLNÍ HYGIENISTA/KA". Nástupní mzda je 40 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
DENTÁLNÍ HYGIENISTA/KA
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
40 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Dental Care Jih s.r.o.
Stradonická 2296/10
37007

Další informace o volném místu

DO NAŠEHO PŘÁTELSKÉHO A ÚSPĚŠNÉHO TÝMU ZUBNÍ KLINIKY DENTAL CARE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH VYBÍRÁME DENTÁLNÍ HYGIENISTKU.
Pokud je pro Vás práce koníčkem, ráda se usmíváte a úsměvy umíte také rozdávat NABÍDNEME Vám dlouhodobou spolupráci, motivační mzdové ohodnocení, zavedenou klientelu, moderní prostředí, špičkové vybavení + moderní materiály, příjemný kolektiv, moderní koncept kliniky=práce bez stresu, podpora a zázemí silné značky, ordinační dobu 34h/týdně a další zaměstnanecké benefity na oplátku od Vás budeme požadovat odpovídající vzdělání v oboru, loajální přístup, smysl pro týmovou spolupráci, příjemné vystupování, pečlivost, důslednost, zájem o vývoj v oboru, chuť se vzdělávat a osobnostně růst.
Pokud Vás těchto pár bodů oslovilo a zároveň umíte zmíněné požadavky naplnit nezbývá než tuto příležitost využít, nezávazně nás kontaktovat a přijít se přesvědčit..:)
"Dáme Vaší profesní kariéře nový rozměr" Silná podpora týmu, vlastní realizace s nadstandardními příjmy ... Těšíme se na Vás!
Více informací o nás naleznete také na www.dentalcarecb.cz a sociálních sítích.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny