DPP: OSOBNÍ PORADCE/KYNĚ DOVOLENÉ (České Budějovice)

DAEN s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "DPP: OSOBNÍ PORADCE/KYNĚ DOVOLENÉ". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
DPP: OSOBNÍ PORADCE/KYNĚ DOVOLENÉ
Obor(y):
Administrativa , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
DAEN s.r.o. - ČB
Hroznová 186/36
37001

Další informace o volném místu

Vybíráme si nového kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci s rodinnou firmou, která je na trhu přes 27 let a která se specializuje na špičkové cestovní služby pro náročné klienty. Do našeho týmu hledáme nové kolegy, které baví kontakt s lidmi a rádi pracují na svém rozvoji.
Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější, a proto se snažíme plnit všechna jejich přání. Máš chuť se připojit do našeho přátelského kolektivu a plnit všechna cestovatelská přání našich klientů? Možnost podílet se na fungování firmy, přinášet nové postupy a řešení je jedna z velkých výhod spolupráce s námi. Stejně jako možnosti cestování. Stabilita a důvěra jsou hodnoty, na kterých si zakládáme.
Pracovní náplň: kontakt s klienty, kteří nás oslovili a poslali nám poptávku- prodej zájezdů a poskytování informací k zájezdům a destinacím; naslouchání požadavkům našich zákazníků a snaha jim pomoci nebo poradit; pomoc ostatním uskutečnit sen o báječné dovolené; reportování a konzultace výsledků s vedením; aktivní nabídka a prodej zahraničních a tuzemských zájezdů a dalších služeb cestovního ruchu; vyřízení obchodních případů od prvního kontaktu až po příjezdu z dovolené; zajištění co nejlepšího profesionálního zákaznického servisu.
Požadujeme: praxi v cestovní kanceláři nebo agentuře (velmi důležité); týmového ducha; zájem o komunikaci s lidmi, přátelské vystupování, pečlivost a spolehlivost; schopnost analyzovat, plánovat, organizovat a priorizovat; chuť se vzdělávat, zlepšovat a mít ambice; výborné komunikační schopnosti, schopnost prezentovat; samostatnost, spolehlivost a proaktivitu; vášeň pro cestování.
Nabízíme: příspěvky na služební cestování, zaměstnanecké slevy na dovolenou.
V případě zájmu prosím pošlete e-mail se stručným životopisem na daen@daen.cz. Telefonický kontakt možný od pondělí do pátku (8:00-16:00 hodin).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny