ELEKTRONIK/ČKA (České Budějovice)

dataPartner s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ELEKTRONIK/ČKA". Nástupní mzda je 40 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ELEKTRONIK/ČKA
Obor(y):
Věda a výzkum , Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
40 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
dataPartner,s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Chcete pracovat pro stabilní českou IT společnost, která tu je více než 23 let a kde se pracuje na velmi zajímavých projektech s využitím moderních technologií? Pokud ano, přečtěte si, proč si vybrat právě nás.
Co vás čeká v týmu zkušených kolegů? Návrh číslicových systémů; návrh logických obvodů realizovaných v FPGA; návrh schémat a desek plošných spojů pro číslicové části systémů; vývoj firmware pro číslicové systémy; oživování prototypů a pájecí práce; produkty, na kterých budete pracovat se zasílají do celého světa.
Od vás požadujeme: VŠ obor elektronika či výpočetní technika nebo odpovídající SŠ ale s dlouholetou praxí v oboru; znalost programovacího jazyka C; znalost návrhu logických obvodů; znalost činnosti číslicových procesorů na obvodové úrovni; pečlivost a ochota se vzdělávat v oboru; schopnost samostatné i týmové práce.
Oceníme znalosti: jazyka VHDL a nástroje ModelSim; programovacího jazyka C++ nebo C#,; teorie elektromagnetického pole pro kvalitní řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC problémů; anglického jazyka minimálně na úrovni pro porozumění odborných textů; precizní matematické a analytické myšlení.
Proč si vybrat právě dataPartner? Patříme mezi jedničky na trhu ve svém oboru v jižních Čechách, orientujeme se jak na český, tak zahraniční trh; sídlo máme v centru Českých Budějovic; jsme menší firma s rodinným přístupem, snažíme se podporovat a držet při sobě; budete součástí týmu profesionálů, kteří vám můžou předat své dlouholeté znalosti a zkušenosti; budete se podílet na vývoji unikátních špičkových zařízení; kreativita a nové nápady jsou vítány; máme motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy na začátku je stanovena podle praxe cca 40 000 - 60 000 Kč, s dalším navýšením počítáme; dáváme šanci jak absolventům, tak zkušeným elektronikům; zvyšujeme a rozšiřujeme znalostí díky odborným školením; máte možnost profesního růstu; odpočinete si u mimopracovní společné aktivity (bowling, kola, v létě voda).
Zaměstnanecké výhody: bonusový systém odměňování a přátelský kolektiv.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem