FINANČNÍ MANAŽER/KA (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "FINANČNÍ MANAŽER/KA". Nástupní mzda je 34 000 – 37 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
FINANČNÍ MANAŽER/KA
Obor(y):
Finance , Management
Obec:
České Budějovice
Mzda:
34 000 – 37 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - PŘF
Branišovská 1760
37005

Další informace o volném místu

Ekonomické oddělení poskytuje komplexní podporu veškerých finančních operací fakulty, zakázek, vědeckých projektů a spravuje rozpočet fakulty.
Co u nás budete dělat: poskytovat podporu díky znalostem zásad hospodaření jednotlivých typů projektů; zabezpečovat finanční kontrolu při přípravě finančních operací, zakázek, projektů
před jejich schválením, průběžném sledování uskutečňovaných operací až
do jejich konečného vypořádání a vyúčtování u jednotlivých typů projektů; upozorňovat na nežádoucí skutečnosti a rizika, která ovlivňují nebo by mohla ovlivňovat dané finanční, majetkové či personální operace na projektech, zjištěné nedostatky písemně řešit a navrhovat opatření k jejich odstranění; poskytovat odborné informace a metodickou pomoc v oblasti finanční kontroly, při změnách a úpravách projektů; připravovat podklady pro statistické výkazy, či výroční zprávy dle potřeby; po zapracování pomáhat s funkcí správce rozpočtu- zástup na jednotlivých typech projektů; koordinovat ekonomické činnosti fakulty ve spolupráci s jednotlivými odděleními fakulty či univerzity.
Rádi se potkáme s člověkem, který: absolvoval vysokoškolské vzdělání ekonomického směru nebo min. praxe 5 let jako účetní; aktivně ovládá anglický jazyk na min. úrovni B1; má výborné organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, je schopen týmové spolupráce; je spolehlivý, samostatný, komunikativní, flexibilní a aktivně přistupuje k řešení problémů; ovládá práci na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
Na co se u nás můžete těšit: pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr (možnost i zkráceného úvazku); smlouvu na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou; nástup možný ihned nebo dle dohody; možnost výkonnostních prémií a odměn; práci v příjemném kolektivu děkanátu; flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené; dotované stravování, univerzitní školku, jazykové a zaměstnanecké kurzy a pobyty; Microsoft Office do soukromých zařízení, zvýhodněné bankovní služby a mobilní tarif.
Písemné přihlášky (životopis a motivační dopis) posílejte elektronicky na jobs@prf.jcu.cz. Více informací o fakultě naleznete na www.prf.jcu.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem