FYZIOTERAPEUT/KA (Libníč)

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie nabízí v obci Libníč volnou pracovní pozici "FYZIOTERAPEUT/KA". Nástupní mzda je od 30 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
FYZIOTERAPEUT/KA
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Libníč
Mzda:
od 30 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
37371

Další informace o volném místu

Co budete dělat? Zabývat se prevencí, diagnostikou a terapií poruch funkcí pohybového aparátu v souladu s právními předpisy a standardy s cílovou skupinou- osoby s chronickým duševním onemocněním nad 18 let.
Co požadujeme? Odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru fyzioterapeuta; trpělivost, velkou míru empatie, pozitivní přístup; zkušenost s péčí o klienty s chronickým duševním onemocněním výhodou; trestní bezúhonnost; řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
Co nabízíme? Smysluplnou pracovní pozici; vzdělávání, profesní rozvoj, supervize; práci v dynamickém a aktivním týmu motivovaném pro práci s cílovou skupinou, přátelské a kolegiální prostředí; 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená.
Benefity– dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, rekreace.
Předpokládaný nástup- dle dohody.
Plat- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě– od 30.500 Kč při plném úvazku, osobní příplatek po zkušební době.
Bližší informace podá vedoucí sestra tel. 702 229 679, 606 650 609.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny