GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA - CEO (České Budějovice)

SCB Foundry, a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA - CEO". Nástupní mzda je 55 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA - CEO
Obor(y):
Finance , Právo , Management
Obec:
České Budějovice
Mzda:
55 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
SCB Foundry, a.s.
Riegrova 1756/51

Další informace o volném místu

Generální ředitel je odpovědný za celkové řízení velké nebo střední organizace a naplňování cílů v souladu s definovanou strategií.
Pracovní činnosti: Stanovení a rozhodování o dlouhodobých strategických cílech organizace. Formulování vize, tvorba a implementace celkové strategie organizace. Dohled nad plánováním, koordinací a kontrolou všech procesů organizace. Komplexní dohled a zodpovědnost za chod a rozvoj organizace v souladu ke stanoveným strategickým cílům a vztahu k vlastníkům organizace. Schvalování finančních rozpočtů organizace a rozhodování o rozdělení hospodářského výsledku. Rozhodování o předkládaných návrzích portfolia výrobků a služeb. Rozhodování o předkládaných návrzích obchodní a marketingové strategie organizace. Rozvoj vztahů s klíčovými partnery. Rozhodování o realizaci investic, rozvojových aktivitách a nových projektů. Vytváření podmínek pro kontinuální zlepšování produktivity. Definování a rozvoj firemní kultury. Řízení, koordinace, motivace a kontrola výsledků práce vrcholového managementu. Reprezentování organizace u odborné i laické veřejnosti, v médiích, na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky, státními institucemi a dalšími subjekty.
Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, předchozí praxe na vrcholové řídící pozici, perfektní znalost ukrajinského a ruského jazyka výhodou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci