INŽENÝR ELEKTRONIK (České Budějovice)

dataPartner s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "INŽENÝR ELEKTRONIK". Nástupní mzda je 35 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
INŽENÝR ELEKTRONIK
Obor(y):
Věda a výzkum , Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
dataPartner,s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

380 420 101, 602 368 861

Další informace o volném místu

PRACOVNÍ NÁPLŇ: návrh číslicových systémů, návrh logických obvodů realizovaných v FPGA, návrh schémat a desek plošných spojů pro číslicové části systémů, vývoj firmware pro číslicové systémy, oživování prototypů a pájecí práce.
POŽADUJEME: VŠ obor elektrotechnika nebo výpočetní technika, znalost programovacího jazyka C, znalost návrhu logických obvodů, znalost činnosti číslicových procesorů na obvodové úrovni, pečlivost a ochota se vzdělávat v oboru, schopnost samostatné i týmové práce, bydliště v místě nebo ve vzdálenosti pro každodenní dojíždění.
OCENÍME: znalost jazyka VHDL a nástroje ModelSim, znalost programovacího jazyka C++ nebo C#, znalost návrhového systému PADS, dobrá znalost teorie elektromagnetického pole pro kvalitní řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC problémů, znalost anglického jazyka minimálně na úrovni pro studium anglické literatury, precizní matematické a analytické myšlení.
NABÍZÍME: zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou, zaškolení a možnost profesního růstu, systém firemního vzdělávání včl jazykových kurzů, práci s využití moderních technologií, motivující systém odměňování (fixní mzda+výkonnostní složka+odměny z projektů), výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete svůj životopis na email kariera@datapartner.cz.
Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, stravenky, mimoprac.aktivity, bonusový systém odměnování, přátelský kolektiv.

Kontakt na zaměstnavatele

dataPartner,s.r.o.
Ing. Ladislav Reisner
jednatel
380 420 101, 602 368 861
kariera@datapartner.cz


Poslední změna: před 1 měsícem