IT ADMINISTRÁTOR/KA SPECIALISTA/KA (České Budějovice)

TranSoft a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "IT ADMINISTRÁTOR/KA SPECIALISTA/KA". Nástupní mzda je 45 000 – 58 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
IT ADMINISTRÁTOR/KA SPECIALISTA/KA
Obor(y):
Administrativa , Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
45 000 – 58 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TranSoft a.s.
Vrbenská 2082
37001

Další informace o volném místu

Jsme stabilní česká firma TranSoft a.s. se sídlem v Českých Budějovicích. V oblasti IT působíme již 30 let a poskytujeme komplexní služby zahrnující vývoj software, ICT služby a tisková řešení. Rozšiřujeme kolektiv o kolegu/kolegyni na pozici IT ADMINISTRÁTOR SPECIALISTA.
Náplň práce:správa a dohled síťové infrastruktury (DHCP/DNS, routing, firewall, VLAN, WLAN, DMZ, atd.), správa a dohled serverové infrastruktury na úrovni HW, instalace, konfigurace a update OS, správa a dohled virtualizační platformy, správa uživatelských účtů v prostředí Active Directory, podpora koncových uživatelů, aktivní komunikace se zákazníky, správa LAN aktivních prvků, WiFi, kamer.
Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ, znalost OS MS Windows Server, Win 10, VMware, Hyper-V, řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič, znalost českého jazyka podmínkou.
Nabízíme: možnost Home Office; pět týdnů dovolené; stravenkový paušál; telefon, notebook; osobní automobil; mladý kolektiv a příjemné prostředí; možnost profesního růstu a odborného vzdělávání; parkování v areálu firmy, dobrá dostupnost MHD.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.
Kontakt: Petra Dvořáková +420 727 894 787, dvorakova@transoft.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny