IT ANALYTIK/ČKA-PROJEKTOVÝ MANAŽER, PROJEKTOVÁ MANAŽERKA (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "IT ANALYTIK/ČKA-PROJEKTOVÝ MANAŽER, PROJEKTOVÁ MANAŽERKA". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
IT ANALYTIK/ČKA-PROJEKTOVÝ MANAŽER, PROJEKTOVÁ MANAŽERKA
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Hledáme nadšence do moderních technologií, který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekty dál.
Pracovní náplň: IT analýza požadavků zákazníků, úzká spolupráce s programátory při tvorbě zadání pro implementaci; tvorba projektové dokumentace a uživatelská podpora zákazníků; projektové vedení a komunikace se zákazníkem v průběhu projektu; konzultační podpora obchodního týmu při získávání nových zakázek; utváření produktové strategie s cílem vylepšení vlastních produktů společnosti.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání- preferujeme zaměření na IT; dobré předpoklady pro tvorbu analytické a projektové dokumentace; znalosti z oblasti IT- zkušenosti s analýzou a projektovým vedením min. 3 roky; komunikační schopnosti a dobré vystupování; časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty; schopnost týmové i samostatné práce; řidičský průkaz B, aktivní řidič; ochota občas cestovat k zákazníkovi.
Oceníme znalosti: zkušenosti s integrací informačních systémů ve výrobě; integraci podnikových systémů ve výrobě; řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 nebo TOGAF výhodou); péče o zákazníky- komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů; angličtina na komunikativní úrovni.
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; zaškolení, možnost profesního růstu; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů; práci s využitím moderních technologií; motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií.
Nástup: je možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem