KOMISAŘ- STAVEBNÍ PREVENCE (m/ž) (České Budějovice)

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "KOMISAŘ- STAVEBNÍ PREVENCE (m/ž)". Nástupní mzda je od 34 190 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KOMISAŘ- STAVEBNÍ PREVENCE (m/ž)
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 34 190 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje
Pražská tř. 2666/52b
37004

Další informace o volném místu

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje, Krajské ředitelství v Českých Budějovicích a to na pozici Komisař- stavební prevence.
Požadavky: minimálně vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, zaměření vzdělání - technické nebo požární ochrana; orientace v problematice stavební prevence a stavebního zákona; velmi dobré komunikační schopnosti; velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office); řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení osobního vozidla.
Základní podmínky pro přijetí do služebního poměru: občan ČR; věk 18 let; bezúhonnost a plná způsobilost k právním úkonům; fyzická, zdravotní a osobnostní způsobilost k výkonu služby
Hlavní náplň služební činnosti: posuzování předložené projektové dokumentace stavby a zpracování stanovisek k této dokumentaci (zda byly při jejím zpracování splněny technické a právní předpisy v oblasti požární ochrany); účast na závěrečných kontrolních prohlídkách staveb, kdy příslušník ověřuje, zda byly při realizaci stavby dodrženy podmínky požární bezpečnosti staveb a následně zpracovává stanovisko k užívání staveb.
Nabízíme: služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění; zajímavou práci; příjemný kolektiv; kvalitní a důkladné odborné zaškolení; platové zařazení v 7. tarifní třídě (v rozpětí platového tarifu v 7. tarifní třídě: od 34.190 Kč, podle započitatelné praxe) - dle NV č. 419/2022 Sb.; zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3.800 Kč; možnost osobního příplatku po zapracování; 6 týdnů dovolené v kalendářním roce; kariérní systém.
Zaměstnanecké výhody: benefity z FKSP- stravenky, příspěvky na masáže, dentálni hygienu, volnočasové kurzy nebo MULTISPORT kartu.
Doklady, které uchazeč doloží:
- písemnlu přihlášeku do výběrového řízení (formulář ke stažení https://www.hzscr.cz/clanek/prihlasky-k-ucasti-ve-vyberovem-rizeni.aspx)
- strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče včetně kontaktní adresy a telefonu, příp. e-mailu,
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Výše uvedené doklady doručte písemně do 26.9.2023 na adresu HZS Jihočeského kraje, Pražská 52b, 370 04 České Budějovice (k č.j. HSCB-88-21/2023 KŘ ze dne 8.9.2023).
Dotazy k výběrovému řízení směřujte na tel.: 950 230 331 - plk. Mgr. Lucie Davidová, e-mail: lucie.davidova@hzscr.cz
Dotazy k náplni služební činnosti směřujte na tel.: 950 230 200 - plk. Ing. Jana Neškodná, e-mail: jana.neskodna@hzscr.cz
V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o zpracování osobních údajů vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny