KONSTRUKTÉR/KA (České Budějovice)

MOTOR JIKOV Fostron a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "KONSTRUKTÉR/KA". Nástupní mzda je 24 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KONSTRUKTÉR/KA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
24 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kněžskodvorská 2277/26
37004

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Vzdělání: SŠ/VŠ (technického směru výhodou).
Jazykové znalosti: AJ.
Praxe v oboru: znalost 3D modelování v CAD systémech.
PC znalosti: znalost 3D modelování CAD/CAM Siemens NX a MS Office.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, dobrou znalost fyziky a mechaniky, samostatnost, flexibilitu, schopnost práce v týmu.
Náplň práce: konstrukce nových přípravků, sestav, strojů a montážních linek pro automobilový průmysl; konstrukční a vývojové činnosti v rámci projektů; provádění základních pevnostních výpočtů a simulací; tvorba a definice výrobní dokumentace (výkresy, kusovníky, montážní návody …) ; zohlednění požadavků na výrobky vyplývající z platných norem a předpisů; provádění změnového řízení; vyjasňování požadavků ostatních oddělení souvisejících s konstrukcí výrobku.
Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní věrnost firmě, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, příspěvek na závodní stravování, firemní benefitní program– UNIŠEK+.
Nabízíme: zázemí moderní firmy s mezinárodním přesahem, práci se špičkovým výpočetním systémem , dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem