KONTROLOR/KA SENIOR (České Budějovice)

Groz-Beckert Czech s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "KONTROLOR/KA SENIOR". Nástupní mzda je od 40 250 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KONTROLOR/KA SENIOR
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 40 250 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
U Sirkárny 739/3
37004

Další informace o volném místu

Získejte práci s možností sladit svůj profesní a rodinný život, protože u nás se o víkendu nepracuje. Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici: Kontrolor senior (m/ž).
Během své práce budete součástí týmu oddělení kvality. Budete se zabývat kontrolními činnostmi a úzce spolupracovat s výrobou.
Zapadnete lépe do party: pokud máte SŠ technického zaměření; vyznáte- li se v reportingu, metodice samokontroly a kvalitě výroby, případně metodice 8D; máte- li zkušenosti s řízením interních a dodavatelských reklamací; domluvíte- li se alespoň částečně německy.
Pracovní doba Vám uteče díky: rozmanitosti a různorodosti výrobních zakázek a dobré partě kolegů, kteří vám vždy poradí.
Vaše odměna za dobrou práci: od 40 250 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu).
Nejen na mzdu se můžete těšit: výplatní termín 11. den v měsíci; 5 týdnů dovolené; volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce; dotované závodní stravování, výběr z 5 menu; cena oběda 31 Kč; vybavené svačinové místnosti; rekreační zařízení na Lipně.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem