KONZULTANT/KA O2 PRODEJNY (České Budějovice)

O2 Czech Republic a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "KONZULTANT/KA O2 PRODEJNY". Nástupní mzda je 37 000 – 67 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KONZULTANT/KA O2 PRODEJNY
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
37 000 – 67 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
O2 Czech Republic a.s., OC IGY Centrum
Pražská tř. 1247/24

Další informace o volném místu

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Máš doma televizi? Používáš chytrý telefon? Datuješ? Pokud je pro tebe tohle nezbytné, tak už víš, o čem bude tvoje práce! Denně se u nás na prodejně potkáš s mnoha zákazníky, kteří právě s tímto potřebují poradit. Prodejna bude tvým zázemím, kde budeš prodávat naše produkty a inspirovat zákazníky k tomu, aby maximálně využili naše služby.
Tenhle job potřebuje lidi, co umějí máknout, ale nechybí jim smysl pro fair play i humor.
O čem tato pozice je? O prodeji. Budeš tváří značky O2 na jednom z našich Future Shopů. Jsou navržené tak, aby se v nich cítili dobře nejen zákazníci, ale také prodejci, kteří v nich tráví 8 hodin denně. O všestrannosti. Naši konzultanti jsou pro zákazníky k dispozici nejen osobně, ale také na telefonu. O super provizích. U nás si odneseš domů průměrně 37 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc, třeba i 67 000 Kč. Provize u nás nemají strop. Navíc garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících. O kariérním růstu. O přátelství. O jistotě. O2 je značka, kterou zákazníci znají. Je pro ně zárukou stability, technologické inovace a férovosti.
Jak to bude vypadat, až nastoupíš: každý nováček u nás prochází vstupním školením a má k ruce svého mentora. Naučíš se tam všechno, co jako prodejce a konzultant budeš potřebovat- vyjednávat, vést rozhovor se zákazníkem a vystupovat jako profík.
Zaměstnanecké výhody: už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu; každé 3 roky příspěvek až 18 000 Kč na nový telefon. 18 000 benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. Interní soutěže o další benefit body, věcné ceny, vstupenky na akce i zájezdy. Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. MultiSport karta- nadupaná vstupenka do wellness a fitka. 5 týdnů dovolené pro odpočinek. Nemusíš se limitovat, kde utratíš peníze na jídlo- stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/den přímo do výplaty.
Benzín nebo nafta u Shell za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny