LÉKAŘ/KA LABORATOŘE FYZIOLOGIE PRÁCE (České Budějovice)

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "LÉKAŘ/KA LABORATOŘE FYZIOLOGIE PRÁCE". Nástupní mzda je 39 000 – 57 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
LÉKAŘ/KA LABORATOŘE FYZIOLOGIE PRÁCE
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
39 000 – 57 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště České Budějovice
L. B. Schneidera 362/32
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže); měření, šetření a hodnocení k ověření podmínek vzniku onemocnění pro účely posouzení nemoci z povolání; měření a hodnocení faktorů pracovního prostředí ke kategorizaci prací dle platné legislativy v ochraně a podpoře veřejného zdraví; poradenská a konzultační činnost.
Požadujeme: absolvent lékařské fakulty, základní atestace (zejm. v oboru hygiena a epidemiologie, případně pracovní lékařství)- vítána, ale není podmínkou; dobrá znalost práce na PC; základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost; aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B.
Místo výkonu práce: České Budějovice, Praha, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Plzeň.
Obsluhovaná lokalita zejm. místně příslušný kraj.
Nabízíme: smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením; platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace; 5 týdnů dovolené + 2 sick day; stravenkový paušál.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 3 týdny