LOGISTIK/-ČKA-DISPONENT/-KA (České Budějovice)

DAVE LOG s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "LOGISTIK/-ČKA-DISPONENT/-KA". Nástupní mzda je 18 500 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
LOGISTIK/-ČKA-DISPONENT/-KA
Obor(y):
Administrativa , Doprava
Obec:
České Budějovice
Mzda:
18 500 – 50 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
DAVE LOG s.r.o.
Jiráskovo nábř. 2073/14
37004

608 582 018

Další informace o volném místu

Společnost DAVE LOG s.r.o. je firma, která působí v oboru organizování mezinárodní i tuzemské přepravy. Předmětem činnosti tedy je zasilatelství, spedice i poskytování komplexních logistických služeb.
Máte-li chuť zapojit se do budování firmy nového typu, kde problém je od toho, aby se řešil a posunul nás dál, dveře jsou právě otevřeny.
S čím se při práci setkáte: organizování přepravy z bodu A do bodu B a zajištění souvisejících služeb; komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli; práce s PC a dalšími komunikačními nástroji; používání cizích řečí (AJ, FR, NJ, IT, RU a další dle libosti – trh je celosvětový).
Co by Vás mělo naplňovat a bavit: vylepšení a zjednodušení zaběhnutých trendů– úspěch je v inovaci, ne v ustlání si na růžích; vyhledávání dalších pracovních příležitostí- kde nic neni ani smrt nebere; chuť aktivně řešit a neodsouvat; rozmanitá práce od administrativy po obchod.
S čím můžete počítat: se vším, co Vám pro odvedení dobré práce bude vyhovovat.
Kontakt: David Přibyl, +420 608 582 018, david.pribyl@davelog.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

DAVE LOG s.r.o.
Ing, David Přibyl
608 582 018
david.pribyl@davelog.cz


Poslední změna: před 1 měsícem