MANAŽER/KA-OBCHODNÍK/ICE odd. nákupu nemovitostí a vedení stavebních zakázek (České Budějovice)

Český fond nemovitostí s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "MANAŽER/KA-OBCHODNÍK/ICE odd. nákupu nemovitostí a vedení stavebních zakázek". Nástupní mzda je 30 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MANAŽER/KA-OBCHODNÍK/ICE odd. nákupu nemovitostí a vedení stavebních zakázek
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Český fond nemovitostí s.r.o.
Pražská tř. 563/99

605 238 493

Další informace o volném místu

Jsme dlouhodobě působící dynamická společnost spadající po obchodní skupinu, která na trhu působí téměř 25 let. Zabýváme se nákupem a prodejem/pronájmem nemovitostí, investicemi na realitním trhu, developerskou a stavební činností.
HLEDÁME: loajálního, samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním s řidičským oprávněním skupiny "B" a minimálně s ukončeným středoškolským vzděláním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Praxe v investiční činnosti, praxe ve stavebnictví či případná znalost práva a realitní činnosti je výhodou, nikoliv však podmínkou. Pokud jste pracovitý, vstřícný člověk s obchodním talentem a skvělou komunikací, dokážeme Vás brzy naučit vše, co ke své práci budete potřebovat.
PROČ S NÁMI? Patříme do silné investiční a realitní skupiny, realizujeme zajímavé developerské a stavební zakázky, nabízíme velký obchodní prostor v realizaci zakázek.
NABÍZÍME: platové ohodnocení, které v závislosti na bonusech a odměnách může v nástupu činit 50 000 Kč - 55 000 Kč/měsíčně.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis a následně domluvíme osobní schůzku, na které Vás seznámím s detailními informacemi a probereme možnost spolupráce.
ČESKÝ FOND NEMOVITOSTÍ s.r.o., Pražská tř. 563/99, České Budějovice, tel: 605 238 493, e-mail: milan.cernoch@kontaktservis.cz, jitka.juskova@kontaktservis.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Český fond nemovitostí s.r.o.
Jitka Jůsková
605 238 493
jitka.juskova@kontaktservis.cz


Poslední změna: před 3 týdny