MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ (České Budějovice)

BIOGENA CB spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ". Nástupní mzda je 25 000 – 34 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 34 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
BIOGENA CB spol. s r.o.
U Pily 702
37001

Další informace o volném místu

Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání; manuální zručnost; pečlivost, spolehlivost; praxe jako mechanik, servisní technik, zámečník nebo elektrikář VÝHODOU; vyhláška 50 § 5 VÝHODOU; uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word).
Popis činnosti: zajištění provozuschopnosti strojů a souvisejících zařízení (automatické násypky, dávkovače lepidla, dopravníky, celofánovací stroje, ruční lepičky a baličky); odstraňování poruch zařízení a výměna opotřebovaných náhradních dílů; eliminování zbytečných a neefektivních prostojů výrobních strojů a zařízení; vedení potřebných záznamů k poruchám, opravám, údržbě v systému; tisk výrobních dávek + příprava pro směnu; tisk etiket, štítků a paletové etikety, kontrola čitelnosti a úplnosti dat na etiketě.
Nabízíme: zázemí úspěšné a stabilní společnosti; odpovídající ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení); příspěvek na stravování; pitný režim- občerstvení na pracovišti; výrobky za zaměstnanecké ceny; 5 týdnů dovolené.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem