MISTR/OVÁ VE STAVEBNICTVÍ (České Budějovice)

HINTON, a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "MISTR/OVÁ VE STAVEBNICTVÍ". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MISTR/OVÁ VE STAVEBNICTVÍ
Obor(y):
Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
HINTON, a.s., České Budějovice

Další informace o volném místu

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i divize speciálního zakládání staveb a hliníkové fasády. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!
Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Mistr.
Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy? Chcete rozvinout své stávající zkušenosti? Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu? Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?
Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci se stavbyvedoucím a vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu.
Pracovní náplň: řízení a kontrola stavebních prací na stavbách v Českých Budějovicích; koordinace podřízených zaměstnanců; kvalitní řízení stavebních zakázek; spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli.
Co se vám na dané pozici bude hodit: znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství; praktické dovednosti na PC- MS Office (Word, Excel) uživatelsky; týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup a rozhodnost.
Co nabízíme a proč se přidat právě k nám? Férový přístup- co slíbíme, to plníme; zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu- v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy; možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi- sledujeme trendy; kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti- klademe důraz na ochranu života a zdraví; dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst- zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj; platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení; prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti- vážíme si dobře odvedené práce.
Zaměstnanecké výhody: notebook a mobilní telefon, prémie, stravenky, karta Multisport, firemní akce, 25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvoj a další benefity.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem