MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY (Homole)

STAVOKLIMA s.r.o. nabízí v obci Homole volnou pracovní pozici "MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY". Nástupní mzda je 26 160 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Homole
Mzda:
26 160 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
STAVOKLIMA s.r.o.
Budějovická 450
37001

Další informace o volném místu

Co u nás budete dělat? Montovat a demontovat, dodávat klimatizace, vzduchotechniku po celé ČR (prioritně JČ); číst v technické dokumentaci; komunikovat se zákazníky (služební mobilní telefon); pracovat v týmu.
Co od Vás očekáváme? Pozitivně nastavené myšlení, spolehlivost, dochvilnost; manuální zručnost a samostatnost; časovou flexibilitu, ochotu cestovat po celé ČR; spolupráci v týmu; ŘP sk. B.
Čím nás potěšíte (není podmínkou)? Zkušeností s montážními a zámečnickými pracemi; orientací v technické dokumentaci; praxí v oboru klimatizace (chlazení) a vzduchotechniky.
Na co se u nás můžete těšit? Zázemí ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí; motivující finanční ohodnocení = fixní mzda až do výše 40.000,- vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích; služební mobilní telefon; balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu; výběr z kafetérie - ročně min. 5 000 Kč; zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenky; firemní akce; rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme vám osobnostně a profesně růst; příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 11 měsíci