MONTÉR ZÁMEČNÍK (STROJNÍ ZÁMEČNÍK) (Temelín)

ŠKODA JS a.s. nabízí v obci Temelín volnou pracovní pozici "MONTÉR ZÁMEČNÍK (STROJNÍ ZÁMEČNÍK)". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MONTÉR ZÁMEČNÍK (STROJNÍ ZÁMEČNÍK)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Temelín
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Noční provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ŠKODA JS a.s. - pracoviště JETE
37301

Další informace o volném místu

Čeho budete součástí: budete pracovat v prostředí primární i sekundární strany jaderných elektráren, a proto je nutné splňovat legislativní povinnosti vyplývající z podnikových a státních předpisů. Určitě se nemusíte bát stereotypu. Váš den bude plný různorodých činností od výroby jednoduchých pracovních přípravků přes zásahy do technologie, doplňování, opravy ocelových konstrukčních prvků, po montáže a demontáže technologických celků nebo těsnících poklopů.
Co u nás využijete? SOU nejlépe strojnického směru, praxe v oboru nebo podobné činnosti výhodou.
Speciální požadavky: zdravotní způsobilost pro práci v ionizujícím záření a k práci ve výškách, beztrestnost, prověrka NBÚ o bezpečnostní způsobilosti fyzické osoby– základní stupeň(vzhledem ke specifikaci práce v tzv. “životně důležitých prostorách”).
Zaměstnanecké výhody: týden řádné dovolené nad rámec zákoníku práce; 3 dny S-days; finanční příspěvek na penzijní připojištění; volné vstupenky na ligový hokej a házenou; příspěvky na dětské tábory; koupě nebo operativní leasing automobilů ŠKODA za zvýhodněných podmínek; zvýhodněné tarify u společnosti T- Mobile; celofiremní společenské události, mikulášská besídka, příspěvky na kulturní akce.
Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde: https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 11 měsíci