OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA ENERGETIKY (České Budějovice)

ELYN ENERGIE a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA ENERGETIKY". Nástupní mzda je od 26 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA ENERGETIKY
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 26 900 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ELYN ENERGIE a.s.
Lannova tř. 89/47
37001

Další informace o volném místu

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Skupina ELYN se věnuje poradenství v oblasti energetiky a energetických projektů, financí, investic, realitních služeb, telefonních služeb, účetnictví a je dodavatelem elektřiny a plynu.
POŽADUJEME: nepotřebujeme vzdělání, ale šikovnost, preciznost, spolehlivost, komunikační dovednosti, pozitivní přístup; práce v oboru výhodou; trestní bezúhonnost; dochvilnost; min. základní znalost oblasti energetiky je nutná; pokročilá znalost balíčku MS Office.
Náplní práce je obchodní činnost spojená s prodejem energeticky úsporných řešení (osvětlení, FVE, kotle apod.) a servis stávající klientely.
NABÍZÍME: fixní mzda (nástup 26.900 Kč + motivační variabilní složka mzdy), kvartální bonusy, kariérní růst, příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/ den (stravenkový paušál), 5 týdnů (200 hodin) dovolené, 3x placený sick days, zvýhodněný zaměstnanecký tarif vč. neomezených mobilních dat, zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu aj. produktů skupiny ELYN, přátelský kolektiv, týmové akce a večírky.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (9:00 - 15:00 hod.).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci