OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA FINANCÍ (České Budějovice)

ELYN FINANCE s.r.o nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA FINANCÍ". Nástupní mzda je od 26 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA FINANCÍ
Obor(y):
Finance
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 26 900 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ELYN FINANCE s.r.o
Lannova tř. 89/47
37001

724 153 031

Další informace o volném místu

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Skupina ELYN se věnuje poradenství a projektům v oblasti energetiky, financí, investic, realitních služeb, telefonních služeb, účetnictví a je dodavatelem elektřiny a plynu.
POŽADUJEME: preciznost, spolehlivost, komunikační dovednosti, pozitivní přístup, práce v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, dochvilnost, min. základní znalost oblasti financí a pojištění je nutná, pokročilá znalost balíčku MS Office.
Náplní práce je obchodní činnost spojená s prodejem finančních služeb, pojištění, penzí a investic. Požadujeme min. certifikace na pojištění. Vaším úkolem bude vyslyšení potřeb klientů a zajištění pojištění přesně dle jejich specifikací, zpracování úvěrů apod.
NABÍZÍME: fixní mzdu (nástup 26.900 Kč + motivační variabilní složka mzdy), kvartální bonusy, kariérní růst , příspěvek na stravování ve výši 60 Kč/ den (stravenkový paušál), 5 týdnů dovolené, 3x sick days, zvýhodněný zaměstnanecký tarif vč. neomezených mobilních dat, zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu aj. produktů skupiny ELYN, přátelský kolektiv, doškolovací kurzy, týmové akce a večírky.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (9:00 - 15:00 hod.).

Kontakt na zaměstnavatele

ELYN FINANCE s.r.o
Alice Dolná
724 153 031
kariera@elyn.cz


Poslední změna: před 1 měsícem