OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE (České Budějovice)

dataPartner s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE
Obor(y):
Informační technologie , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
dataPartner,s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Co vás čeká? Aktivní vyhledávání nových zakázek a realizace projektů MaR, péče o svěřené stávající zákazníky, identifikace požadavků zákazníka, analýza situace, konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka, zpracování nabídek a obchodních případů, prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů, prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích doma i v zahraničí, vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického zaměření; cca 3 roky praxe a zkušeností s akvizicí, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností; rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti; řidičský průkaz skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat; ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání; samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup; časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem; schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování.
Oceníme znalosti: aktivní znalost AJ, aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2).
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic; zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; technickou podporu ze strany projektantů MaR a techniků společnosti; zaškolení, možnost profesního růstu; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů; práci s využitím moderních technologií; firemní akce; mimopracovní aktivity.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem