OBRÁBĚČ/KA KOVŮ (České Budějovice)

Groz-Beckert Czech s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OBRÁBĚČ/KA KOVŮ". Nástupní mzda je 38 500 – 44 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBRÁBĚČ/KA KOVŮ
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
České Budějovice
Mzda:
38 500 – 44 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
U Sirkárny 739/3
37004

Další informace o volném místu

Získejte práci s možností sladit svůj profesní a rodinný život, protože u nás se o víkendu nepracuje. Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici: Obráběč kovů (m/ž).
Během své práce budete součástí týmu obráběčů, kteří samostatně pracují na kusových zakázkách. Součástí bude denní práce s výkresovou dokumentací. Dostanete příležitost rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
Zapadnete lépe do party: pokud máte technické myšlení a orientujete se ve výkresové dokumentaci; máte-li zkušenosti s obráběním na konvenčních strojích; umíte-li pracovat s frézou, bruskou, soustruhem i vrtačkou.
Pracovní doba Vám uteče díky: rozmanitosti a různorodosti výrobních zakázek; práci na špičkových obráběcích strojích; dobré partě kolegů, kteří vám vždy poradí.
Vaše odměna za dobrou práci: absolvent 38.500 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu), zkušený řemeslník: 41.000 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu), expert: 44.000 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu).
Nejen na mzdu se můžete těšit: výplatní termín 11. den v měsíci; 5 týdnů dovolené; volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce; dotované závodní stravování, výběr z 5 menu; cena oběda 31 Kč; vybavené svačinové místnosti; rekreační zařízení na Lipně; příplatek za práci ve 2. směně.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem