OBRÁBĚČ/KA KOVŮ- SPECIALISTA/KA NA KONVENČNÍ OBRÁBĚNÍ (České Budějovice)

Groz-Beckert Czech s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OBRÁBĚČ/KA KOVŮ- SPECIALISTA/KA NA KONVENČNÍ OBRÁBĚNÍ". Nástupní mzda je 31 700 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBRÁBĚČ/KA KOVŮ- SPECIALISTA/KA NA KONVENČNÍ OBRÁBĚNÍ
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
České Budějovice
Mzda:
31 700 – 36 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
U Sirkárny 739/3
37004

Další informace o volném místu

Během své práce budete součástí týmu obráběčů, kteří samostatně pracují v kusové výrobě. Vaši pracovní dobu vyplní obsluha frézy, soustruhu, brusky a vrtačky.
Zapadnete lépe do party: pokud máte technické myšlení a orientujete se ve výkresové dokumentaci; máte-li zkušenosti s konvenčním obráběním; umíte pracovat v týmu.
Pracovní doba Vám uteče díky: rozmanitosti a různorodosti výrobních zakázek; samostatné práci; dobré partě kolegů, kteří vám vždy poradí.
Vaše odměna za dobrou práci: absolvent 31.700 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu), zkušený řemeslník: 34.000 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu), expert: 36.000 Kč (uvedená mzda je 1/12 ročního příjmu).
Nejen na mzdu se můžete těšit: výplatní termín 11. den v měsíci; 5 týdnů dovolené; volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce; dotované závodní stravování, výběr z 5 menu; cena oběda 29 Kč; vybavené svačinové místnosti; rekreační zařízení na Lipně.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem