OBSLUHA CNC (3 směny) (České Budějovice)

Zambelli - technik, spol. s r. o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OBSLUHA CNC (3 směny)". Nástupní mzda je 22 500 – 32 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBSLUHA CNC (3 směny)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
22 500 – 32 500 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Zambelli - technik, spol. s r. o. - provozovna České Budějovice
Okružní 635

Další informace o volném místu

Chcete se podílet na výrobě dveří a klapek pro obytné vozy věhlasných značek? V současné době hledáme pracovníky pro obsluhu CNC strojů a CNC ohraňovacích lisů na výrobu dveří a klapek.
Požadujeme: schopnost základní orientace ve výkresové dokumentaci.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Po uplynutí doby určité prodloužíme smlouvu na neurčito. Po zapracování nabízíme navýšení mzdy.
Nabízíme: příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod.; příplatek za noční směnu 22 Kč/hod.; měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny; měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2 000 Kč; systém věrnostních odměn; odměny dle životních jubileí; odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 Kč; odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dojíždění; příspěvek na penzijní připojištění; zvýhodněný telefonní tarif; zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank a další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá: 8:30-15:30 hod.).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem