OBSLUHA CNC STROJŮ (Homole)

STAVOKLIMA s.r.o. nabízí v obci Homole volnou pracovní pozici "OBSLUHA CNC STROJŮ". Nástupní mzda je 23 640 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBSLUHA CNC STROJŮ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Homole
Mzda:
23 640 – 35 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
STAVOKLIMA s.r.o.
Budějovická 450
37001

Další informace o volném místu

Co u nás budete dělat? Obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacího lisu nebo obsluhu CNC laserovacího zařízení (stroje TRUMPF); práce s výkresovou dokumentací; zajištění pravidelné údržby strojů a nástrojů; kontrolovat výrobky pravidelným měřením a odzkoušením.
Co od Vás očekáváme? Ochotu pracovat ve směnném provozu; pozitivně nastavené myšlení, spolehlivost, dochvilnost; manuální zručnost a samostatnost; spolupráci v týmu.
Čím nás potěšíte (není podmínkou)? Vzdělání (technicky zaměřený obor); znalost výkresové dokumentace; znalostí strojů TRUMPF; praxí s VZV (případně i oprávnění k manipulaci).
Na co se u nás můžete těšit? Zázemí ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí; motivující finanční ohodnocení = hodinová mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích až do výše 35.000,-; balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu; výběr z kafetérie- ročně min. 5 000 Kč; zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenky; firemní akce; rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme vám osobnostně a profesně růst; příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem