ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH- doktorské studium Rybářství (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH- doktorské studium Rybářství". Nástupní mzda je 15 200 – 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH- doktorské studium Rybářství
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
České Budějovice
Mzda:
15 200 – 20 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - FROV - ÚAOV - Husova tř.
Husova tř. 458/102
37005

Další informace o volném místu

Náplň práce: studium doktorského studijního programu Rybářství v prezenční formě; řešení tématu vlastní disertační práce; publikování článků ve Q1-Q3 vědeckých časopisech; prezentace výsledků na mezinárodních konferencích a seminářích fakulty, absolvování odborné zahraniční stáže; výuka v oboru svého studia, konzultanství a vedení bakalářských nebo magisterských prací; vedení projektů Mezinárodních letních škol; podíl na dalších činnostech v rámci příslušné laboratoře; praxe na provozních pracovištích fakulty.
Požadujeme: ukončené magisterské studium v oblasti rybářského, biologického, zemědělského, veterinárního směru či v příbuzném oboru; přijetí do Doktorského studijního programu Rybářství na FROV JU v prezenční formě studia; obecné znalosti z biologie, vodní ekologie a chemie; znalost anglického jazyka min. na úrovni B1; uživatelská znalost práce na PC– MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v mladém týmu ve zrekonstruovaných prostorách fakulty, studium a práci v mezinárodním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje, další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky, mobilní volání či MS Office zdarma pro soukromé využití).
Nástup: únor–březen 2022.
Délka pracovního úvazku: 4 roky (v závislosti na délce studia).
Mzda: 15 200 – 20 000 Kč měsíčně (v závislosti na dosažených studijních výsledcích).
Místo výkonu práce: dle umístění laboratoře školitele (VÚRH, Zátiší 728/II, Vodňany nebo ÚAOV, Husova tř. 458/102, České Budějovice nebo ÚKS, Zámek 136, Nové Hrady).
Navaž kontakt s vedoucím Tebou zvoleného tématu. V případě vzájemné dohody, vyplň formulář přihlášky.
Zájemci o pozici se hlásí přihláškou ke studiu zaslanou na adresu: Fakulta rybářství a ochrany
vod JU, Kancelář DSP a zahraničních vztahů, Zátiší 728/II, 389 25, Vodňany nebo napiš na e-mail lkacerova@frov.jcu.cz nejpozději do 14. 11. 2021.
Více informací na:
http://www.frov.jcu.cz/cs/pro-zajemce-o-studium-menu/menu-co-lze-studovat/ochrana-vodnich-ekosystemu-presen.

Kontakt na zaměstnavatele

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - FROV - Vodňany
Přihlášky
lkacerova@frov.jcu.cz


Poslední změna: před 4 týdny