PEČUJÍCÍ OSOBA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU- DĚTSKÉ SKUPINY (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PEČUJÍCÍ OSOBA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU- DĚTSKÉ SKUPINY". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PEČUJÍCÍ OSOBA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU- DĚTSKÉ SKUPINY
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: přímá pedagogická činnost ve věkově smíšené třídě, tvorba Plánu výchovy a péče a plánů pedagogické podpory.
Požadujeme: vzdělání v oboru: učitelství pro MŠ/předškolní pedagogika/zdravotnické vzdělání speciální pedagogiky/kurz chůva pro dětské skupiny, zdravotní způsobilost, časovou flexibilitu, schopnost pracovat v týmu a pracovní odpovědnost– profesionální přístup.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: září 2022 nebo dle dohody.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „Pečující osoba“ zašlete na e-mail personalni@jcu.cz do 21. 8. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 6 dny