PLÁNOVAČ/KA VÝROBY-NÁKUPČÍ (České Budějovice)

FIEDLER AMS s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PLÁNOVAČ/KA VÝROBY-NÁKUPČÍ". Nástupní mzda je 40 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PLÁNOVAČ/KA VÝROBY-NÁKUPČÍ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
České Budějovice
Mzda:
40 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
FIEDLER AMS s.r.o.
Lipová 1789/9
37005

Další informace o volném místu

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce: zajištění dostupnosti materiálu a součástek (primárně do DPS), sledování a optimalizace úrovně zásob s ohledem na produktivitu výroby a dlouhodobou strategii společnosti; sledování dodacích termínů; kontrola a schvalování příjmu materiálu a součástek; tvorba výrobních plánů a jejich kontrola; asistence ve spolupráci s vývojáři elektroniky; podílí se na zavádění nových produktů do výroby, optimalizace výrobního toku; práce v interním informačním systému, příp. v dalších datových nástrojích; aktivní úzká spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, nákup, odbyt, expedice).
Co je pro nás důležité: plánovací a organizační schopnosti; komunikativnost a schopnost hledat řešení; samostatnost, důslednost, strategické uvažování; znalost čtení výkresové dokumentace; práce na PC.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici min. 2 roky (plánování zakázkové nebo sériové výroby); vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru; pečlivost, systematičnost, schopnost určovat priority; samostatnost, čtení elektronických schémat a orientaci ve značení elektronických součástek; řidičský průkaz výhodou.
Zaměstnanecké výhody: jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji vlastních elektronických přístrojů; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem