POLICISTA/POLICISTKA- náborový příspěvek 75 000 Kč (České Budějovice)

Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "POLICISTA/POLICISTKA- náborový příspěvek 75 000 Kč". Nástupní mzda je 30 070 – 34 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
POLICISTA/POLICISTKA- náborový příspěvek 75 000 Kč
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 070 – 34 500 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, okres ČB

Další informace o volném místu

NABÍZÍME: uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální policie a v dalších složkách Policie ČR.
CO MUSÍTE SPLŇOVAT? Být občanem ČR starší 18 let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou a být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.
V případě zařazení na Letišti Václava Havla Praha nebo azylová střediska v ČR- stačí vzdělání střední odborné s výučním listem.
JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ? Na osobní nezávazné schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení, které trvá obvykle 2-3 měsíce. Součástí je psychologické vyšetření, prověrka tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídka.
SLUŽEBNÍ PŘÍJEM: v době studia základní služební přípravy (9 měsíců) činí 30.070 Kč, po zaškolení 34.500 Kč (v případě započtené praxe funkční plat vyšší).
Další informace naleznete: nabor.policie.cz.
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, jistota zaměstnání, plný služební příjem po dobu prvního měsíce neschopnosti ke službě, benefity FKSP, výhody karty MultiSport, výsluhové nároky a další.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem; telefonicky: (po-pá, 8:00-15:00 hod.) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě (na adrese Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, Lannova tř. 193/26, 370 01 České Budějovice).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem