PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU". Nástupní mzda je od 10 625 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 10 625 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, PřF 001
Na Zlaté stoce 692/1

Další informace o volném místu

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích přijme zaměstnance na standartní úklidové práce do krásného prostředí Botanické vily (Na Zlaté stoce).
Co u nás budete dělat: zodpovídat za úklid ve svěřeném úseku; vysypávat odpadkové koše; vytírat podlahy; zajišťovat čistotu na toaletách; doplňovat mýdlo, toaletní papír a papírové ručníky na toaletách.
Rádi se potkáme s člověkem, který: je v dobré fyzické kondici; má zkušenosti s manuální prací, nejlépe v úklidu; je čistotný, zodpovědný a spolehlivý.
Na co se u nás můžete těšit: zkrácený pracovní úvazek (5 hodin denně); smlouvu na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou; nástup možný dle domluvy; možnost výkonnostních prémií a jednorázových odměn za mimořádné práce; 5 týdnů dovolené; dotované stravování, univerzitní školku, jazykové a zaměstnanecké kurzy; Microsoft Office do soukromých zařízení, zvýhodněné bankovní služby a mobilní tarif.
Písemné přihlášky (životopis a motivační dopis) posílejte elektronicky na jobs@prf.jcu.cz. Více informací o fakultě naleznete na www.prf.jcu.cz .

Kontakt na zaměstnavatele

Jihočeská univerzita v ČB - PřF
Kontakt
jobs@prf.jcu.cz


Poslední změna: před 2 týdny