PRACOVNÍK/ICE V OBORU ELEKTRO (České Budějovice)

TKP geo s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE V OBORU ELEKTRO". Nástupní mzda je 20 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE V OBORU ELEKTRO
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
20 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
TKP geo s.r.o.
Plánská 1854/6
37007

Další informace o volném místu

Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektro s osvědčením dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice, min §6; praxe v oboru výhodou; zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů; schopnost samostatné i týmové práce; řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: náplní práce je vyhledávání podzemních vedení IS v terénu (kabely NN); práce v přátelském kolektivu; odpovídající platové podmínky v závislosti na zkušenostech a výsledcích práce; flexibilní pracovní doba, možnost napracovat si hodiny; možnost studijního volna; 25 dní dovolené + 3 sick days k tomu; firemní telefon + PC; jazykové kurzy přímo na pracovišti; možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje; možnost výjezdů na zakázky do zahraničí; práci s nejnovějšími přístroji Radeton; příspěvek na stravování; příspěvky na penzijní pojištění; fitness přímo na pracovišti; nespočet firemních akcí :-).
Nástup: ihned.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok).
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, teambuildingové akce, vzdělávací kurzy, fitness na pracovišti, příspěvky na penzijní pojištění.
V případě zájmu kontaktrujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny