PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- PEČOVATEL/KA (České Budějovice)

Charita České Budějovice nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- PEČOVATEL/KA". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- PEČOVATEL/KA
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309/12
37001

Další informace o volném místu

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: přímá práce s uživateli pečovatelské služby; pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně; komplexní péče o domácnost uživatelů; rozvoz a donáška obědů; ranní/odpolední směny.
Požadujeme: dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost; fyzickou i psychickou zdatnost; vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti; schopnost týmové spolupráce; znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (není podmínkou); řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost.
Výhodou: absolvování kurzu pro pracovníky v sociálních službách.
Nabízíme: smysluplnou práci; smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; nástupní mzdu od 22 000 Kč, po zkušební době navýšení, odměny; zázemí stabilní společnosti; 5 týdnů dovolené, 2 dny sickdays; možnost dalšího vzdělávání.
Nástup: po dohodě.
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové, michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478 (po - pá, 8 - 15 hod.).
Bližší informace o pozici u vedoucí pečovatelské služby Ing. Ivana Fenclové, tel. 731 604 510.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny