PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE (České Budějovice)

FOKUS České Budějovice, z.ú. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
FOKUS České Budějovice, z.ú., ČB

Další informace o volném místu

PP na dobu určitou s možností prodloužení
Požadované vzdělání: vysokoškolské, vyšší odborné - podle zákona č 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální a charitativní práce, sociální pedagogika, zdravotně sociální, sociálně právní, výhodou je kombinace se středním zdravotnickým vzděláním - registrovaná sestra, psychiatrická sestra) nebo středoškolské + kvalifikační kurz pro práci v sociálních službách (pracovník v sociálních službách).
Další požadavky: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řízení motorového vozidla), znalost práce na PC (Internet, MS Word).
Praxe v oboru výhodou- uvítáme kontakty na reference z předchozího zaměstnání, stáže či dobrovolnické činnosti.
Osobní předpoklady: schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, empatie, komunikační dovednosti, zájem pracovat s lidmi s duševním onemocněním.
Popis pozice: přímá práce s klientem- mapování potřeb, individuální plánování, nácvik dovedností, poradenství, zprostředkování služeb, sociálně terapeutické a aktivizační činnosti, doprovod, spolupráce se sociální sítí klienta, veřejnými službami, vedení dokumentace, administrativa související se službou.
Nabízíme: zajímavou práci v malém kolektivu; možnost pravidelných intervizí a supervizí; možnost podílet se na směřování organizace a profesního růstu; možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástupní mzda pro sociálního pracovníka: 27.000 Kč, po zapracování zvýšení
Nástupní mzda pro pracovníka v sociálních službách: 25.000 Kč, po zapracování zvýšení
Informace o výběrovém řízení: Životopis a motivační dopis posílejte e-mailem na adresu: k.mohwaldova@fokus-cb.cz do 21. 8. 2022, do předmětu uveďte: VŘ sociální pracovník/pracovnice. Pohovor s vybranými uchazeči proběhne v druhé polovině srpna 2022.
Nástup možný od 1. 9. 2022

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem