PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ (České Budějovice)

FIEDLER AMS s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ". Nástupní mzda je 28 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
28 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FIEDLER AMS s.r.o., Dobrovodská
Dobrovodská 785/14c
37001

Další informace o volném místu

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce: různorodá výroba svěřených výrobků a jejich dílů; sledování svěřené úrovně zásob a vlastních interních termínů; kontrola vydaného materiálu a součástek; práce v interním informačním systému, příp. v dalších datových nástrojích; aktivní úzká spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, expedice).
Co je pro nás důležité: zručnost- práce s ručním nářadím (aku nářadí apod.); pracovitost, samostatnost a svědomitost; znalost základní práce na PC.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici min. 2 roky (zručnost a zkušenost v zakázkové nebo sériové výrobě); vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru; pečlivost, systematičnost, schopnost dodržovat pracovní postupy; výhodou čtení elektronických schémat a orientace ve značení elektronických součástek a řidičský průkaz- aktivní řidič.
Nabízíme:jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem